• נעם

גיליונות בטיחות לחומרים מסוכנים M/SDS

עודכן ב: 24 אפר 2019


גיליון בטיחות ארוך

מטרה

· מטרת גיליונות בטיחות חומרים לתאר את מאפייני החומר ודרכי הטיפול בו.

· להעמיד לרשות מי שעוסק בחומר מסוכן, עובדים, הנהלה, רשויות, כוחות חירום והצלה, מידע הבטיחותי רלוונטי, בכלל זה נהלים לטיפול ולעבודה עם חומר זה בצורה בטוחה.


גליון מקוצר

דרישות ותקנות

· תקנות הבטיחות בעבודה התשנ"ח 1988, מחייבים כול יצרן, יבואן, סוכן או משווק של חומר מסוכן, לצרף גיליונות בטיחות לחומרים שהוא מספק. · תקנות הפקוח על העבודה התשנ"ט 1999, מחייבים כל מקום עבודה שמוחזקים בו חומרים מסוכנים להחזיק בהישג ידם של העובדים גיליון בטיחות לכל חומר מסוכן שבנמצא.


תרגום והפקת גיליון בעברית

· ל-'לאור' ניסיון ויידע מצטבר בתרגום מאות גיליונות בטיחות ללקוחות רבים מרוצים, מוסדיים, חיילות צה"ל, גופים הפועלים עם משרד הביטחון, יבואנים וחברות פרטיות.

· התרגום ב'לאור' כולל התאמת הגיליון לעמידה בדרישות הרגולטוריות והחוקים של מדינת ישראל.

· תרגום הגיליונות מבוצע על-ידי מתרגם מגיסטר בהנדסת חומרים.

-  מומחה בסיווג חומרים מסוכנים, בעל וותק, יידע וניסיון רב שנים בכתיבה ותרגום גיליונות בטיחות. -  מוסמך המוסד לבטיחות וגיהות כאחראי חומ"ס בתאגיד, מכיר את הדרישות המקומיות והבינלאומיות על בוריו.  

גיליון ארוך וגיליון קצר

· גיליון בטיחות ארוך, מכיל מידע טכני ומדעי מפורט על החומרים, סכנות בשימוש, תקנות בינלאומיות, הוראות בטיחות בעבודה, דרכי טיפול וחרום. · גיליון קצר (כרטיס הבטיחות), כולל הוראות עיקריות לגבי בטיחות בעבודה,  כללי טיפול והתנהגות בחרום ונתונים בסיסיים על החומרים. מיועד בעיקר עובדים בעמדת העבודה וכמענה ראשוני לכוחות חרום והצלה.


0 צפיות

לָאוֹר תרגומים  - הרבה יותר ממשרד תרגום    
        לפניות: laor.info@gmail.com - שעות פעילותא-ה 9:00 - 17:00

רח' הגולן 28, יבנה 8150432, טלפון: 08-9435901, פקס: 08-9431872  

 הזכויות שמורות © 2010-2020 Copyright  כללי האתר, קרדיט

  • Facebook - White Circle
whatsapp_PNG10.png